Comisia Electorala a Colegiului Medicilor Neamt-Alegeri 2011

Comisia  Electorală  a  Colegiului Medicilor Neamt , Consiliul  Colegiului Medicilor  Neamt, în  conformitate  cu  prevederile  legii si  a  Regulamentului  Electoral, a   validat prin   vot   componenta  Comisiei   Electorale  a   Colegiului  Medicilor  Neamt, care  va  asigura  organizarea  si  desfărurarea  alegerilor  pentru  desemnarea  membrilor  Comisiei  de  Disciplină   a   Colegiului Medicilor Neamt.
În prima sedintă, Comisia  Electorală  a Colegiului Medicilor Neamt  a ales un presedinte si un secretar, astfel încăt componenta  este  următoarea:

Presedinte:
– Dr.Damoc Letitia Gabriela

Secretar:
– Munteanu Camelia Maria

Membri:
– Dr. Firăstrău  Eugenia
– Dr. Istin  Dorin

Pe langa aceasta comisie va functiona un secretariat tehnic, asigurat de dna. Doina  Matei si o echipa tehnica, care va contribui la desfasurarea in conditii optime a tuturor activitatilor incluse in calendarul de desfasurare a alegerilor.

Recomandări: