Alegeri pentru organele de conducere ale Colegiului Medicilor Neamț

Comisia Electorală Județeană a Colegiului Medicilor Neamț

   Vă anunță desfășurarea alegerilor pentru organele de conducere ale Colegiului Medicilor Neamț, care se vor desfășura la sediul colegiului, aflat la adresa: Piatra Neamț, B-dul Traian  nr.1, în zilele de 2-3 martie 2020, interval orar 08,00-20,00.

În cazul în care prezența la vot nu va fi de 2/3 din numărul membrilor înscriși în Colegiul Medicilor Neamt, atunci va fi necesară organizarea Turului II, care va avea loc la aceeași adresă, în zilele de 16-17 martie 2020, între orele 8,00-20,00.

Vă aducem la cunoștință lista candidaturilor depuse, în ordine alfabetică (CJ – pentru consiliul județean al CM Neamț; AGN – reprezentant în adunarea generală națională a CMR). Menționăm că, pentru comisia de cenzori nu există candidaturi.

 • Andrița  Valeriu  : CJ;
 • Arvătescu  Dan Gabriel; CJ;AGN;
 • Atănăsoaie Iacob Cristina: CJ, AGN;
 • Bobocea  Violeta: CJ, AGN;
 • Burghelea Daniela: CJ;
 • Buțiurcă Liliana: CJ;AGN ;
 • Chirițescu  Monica: CJ;AGN
 • Constantinescu   Suzana: CJ;
 • Covrig  Mihaela Carmen: CJ;
 • Gurău  Vitalie: CJ ; AGN;
 • Juncu  Alexandru  : CJ;
 • Kӧszeghi Iosif : CJ ;
 • Nicorescu Iliana: CJ;
 • Rugină Cosmin : CJ, AGN;
 • Sălăvăstru Tudor : CJ;
 • Stan Rodica: CJ;
 • Vasiliu Gabriela: CJ;
 • Vieru Alexandra: CJ;
 • Vintea Georgeta : CJ;
 • Vîlcu Alexandru : CJ

Relații suplimentare despre scrutin le puteți obține la sediul colegiului sau la tel.0233236282

Recomandări: