Comisia Electorala a Colegiului Medicilor Neamt – 2011

 

Consiliul   Judeţean al Colegiului Medicilor  Neamt, în  conformitate  cu  prevederile  legii si  a  Regulamentului  Electoral, a   validat prin   vot componenta  Comisiei   Electorale  a   Colegiului  Medicilor  Neamt, care  va  asigura  organizarea  si  desfăşurarea  alegerilor  pentru  desemnarea  membrilor   Consiliului  Judeţean   al  Colegiului Medicilor Neamt, a reprezentanţilor în Adunarea Generală a Colegiului Medicilor  din România şi a membrilor în  Comisia de Cenzori.

În prima sedintă, Comisia  Electorală  a Colegiului Medicilor Neamt  a ales un presedinte si un secretar, astfel încăt componenţa  este  următoarea:

 

Preşedinte:
– Dr.Istin  Dorin

Secretar:
– Munteanu Camelia Maria

Membri:
 – Dr. Firăstrău  Eugenia
 – Dr. Abu Alika Abdalla
-Dr. Avădanei Neculai
-Dr. Margină Viorel – Dănuţ

Recomandări: