Perfectionare pentru Colegiul Medicilor in Corfu

Programul de Perfectionare pentru Colegiul Medicilor din Romania va avea loc anul acesta in premiera in insula CORFU. Detalii despre seriile organizate si taxele de participare veti gasi in anuntul atasat acestui e-mail. Tematica ‘ cursurilor si lectorii vor fi anuntati ulterior in anuntul final.

 

Anul acesta, pachetul de servicii include cazare la hotel de 3 stele cu mic dejun inclus, intr-un complex hotelier ce are 4 piscine pentru adulti, 1 piscina si loc de joaca pentru copii, 3 baruri, beach bar, 4 night baruri, 4 restaurante, sala de jocuri, sala de fitness, coafor, magazine de suveniruri, programe artistice tematice in fiecare seara. Detalii despre locatie puteti gasi pe site-ul oficial al hotelului http://www.messonghibeach.gr.

Va invitam de asemenea intr-una din cele mai populare zone ale insulei Corfu unde vom descoperi impreuna atractiile insulei: croaziera cu vaporasul cu fundul de sticla, turul panoramic al insulei, croaziera la pesterile albastre, insulele Paxos si Antipaxos, palatul Achillion al celebrei Regine Sissi, shopping in Corfu Town (Kerkyra).

Pentru orice alte detalii sau informatii ne puteti contacta prin e-mail pe adresa [email protected], telefonic, la nr. 0332-40.88-00-05 sau prin fac, la nr. 0332-40.88.07-09.

Brosura Corfu

Recomandări: