Alegeri pentru organele de conducere ale Colegiului Medicilor Neamț

Comisia Electorală Județeană a Colegiului Medicilor Neamț

Vă anunță desfășurarea alegerilor pentru organele de conducere ale Colegiului Medicilor Neamț, care se vor desfășura la sediul colegiului, aflat la adresa: Piatra Neamț, B-dul Traian  nr.1, în zilele de 2-3 martie 2020, interval orar 08,00-20,00.

În cazul în care prezența la vot nu va fi de 2/3 din numărul membrilor înscriși în Colegiul Medicilor Neamt, atunci va fi necesară organizarea Turului II, care va avea loc la aceeași adresă, în zilele de 16-17 martie 2020, între orele 8,00-20,00.

Vă aducem la cunoștință lista candidaturilor depuse, în ordine alfabetică (CJ – pentru consiliul județean al CM Neamț; AGN – reprezentant în adunarea generală națională a CMR). Menționăm că, pentru comisia de cenzori nu există candidaturi.

• Andrița  Valeriu  : CJ;
  • Arvătescu  Dan Gabriel; CJ;AGN;
  • Atănăsoaie Iacob Cristina: CJ, AGN;
  • Bobocea  Violeta: CJ, AGN;
  • Burghelea Daniela: CJ;
  • Buțiurcă Liliana: CJ;AGN ;
  • Chirițescu  Monica: CJ;AGN
  • Constantinescu   Suzana: CJ;
  • Covrig  Mihaela Carmen: CJ;
  • Gurău  Vitalie: CJ ; AGN;
  • Juncu  Alexandru  : CJ;
  • Kӧszeghi Iosif : CJ ;
  • Nicorescu Iliana: CJ;
  • Rugină Cosmin : CJ, AGN;
  • Sălăvăstru Tudor : CJ;
  • Stan Rodica: CJ;
  • Vasiliu Gabriela: CJ;
  • Vieru Alexandra: CJ;