Contina inscrierile la Gala Medica!

Colegiul Medicilor din Romania a prelungit perioada de inscriere pentru Gala Medica pana la data de 31 martie 2010. Cea de a doua editie a Galei Medica va avea loc la Teatrul Odeon pe 17 mai 2010.

Va invitam sa va inscrieti la una din urmatoarele categori:

  • Jurnalism de sanatate (presa scrisa, audio-video, online)
  • Cel mai bun comunicator medic 
  • Cea mai activa asociatie de pacienti 
  • Cea mai activa asociatie studenteasca din universitatile de medicina
  • Cel mai bun produs de finantare pentru medici
  • Cea mai buna initiativa in domeniul bancar pentru medici 
  • Premiu pentru inovatie medicala
  • Internet medical (cel mai activ site pentru medici în 2009, blogul anului)

 

Cei care doresc sa participe la a doua editie a Galei Medica trebuie sa trimita un e-mail la adresa n [email protected] Aceasta adresa de e-mail este protejata impotriva spamului, JavaScript trebuie activat ca a putea vizualiza pagina. cu numele intreg,  un CV, categoria la care doresc sa participe, motivatia pentru care o fac si descrierea proiectului (acolo unde este cazul), articolul sau reportajul video. Dupa încheierea perioadei de înscriere, juriul format din reprezentanti ai Colegiului Medicilor din Romania va face trei nominalizari. Acestea vor fi postate pe site-ul gala.medicalnet.ro, iar cititorii isi vor putea exprima preferintele prin vot. Persoana sau proiectul care vor obtine cel mai mare numar de voturi va primi un premiu special al cititorilor.

Recomandări:

X